O zespole i firmie

Jesteśmy firmą budowaną przez przyjaciół. Znamy się już ładnych parę lat I pójdziemy za sobą w ogień. I choć ulepieniy jesteśmy z różnej gliny, to łączy nas miłość do Gdańska. Miasta, które dla jednych było od urodzenia, a dla innych stało się domem. Połączyła nas też wspólna praca w turystyce – w hostelu Happy 7, który zmieniał się i dorastał razem z nami. Wychodząc z założenia, że chcemy oferować to w czym sami się dobrze odnajdujemy i z czego sami byśmy korzystali (a wręcz korzystamy odwiedzając inne miasta) zamieniliśmy zbiorowość hostelu na prywatność I niezależność gwarantowaną przez prywatne studia i apartamenty w sercu miasta.

  • Kasia

    Kasia choć nie owija w bawełnę, gdzie się nie zjawi. to zrobi pozytywny fermenti z każdym podzieli się uśmiechem. Można polegać jak na Zawiszy. Ekspertka w temacie gdańskich restauracji i… Malty. Na pokładzie Happy 7 od 2016 roku dzielnie trzyma biuro w ryzach.

  • Mateusz

    Kierownik zamieszania. Pamięta jeszcze czasy, kiedy Happy 7 było zwariowanym hostelem. Zawsze chętny do pomocy, opowie o historii i architekturze Gdańska. Dla niego nie ma czegoś takiego jak problem. Pasjonat piwa, ale niekoniecznie w godzinach pracy. Nie cierpi chodzić, a przeszedł pół Europy za jedną wyprawą, dwa razy. Naprawdę!

  • Kamil

    Nie mylić z Karolem, choć podobne lico a i nazwiska nieprzypadkowe. Nowy członek załogi Happy 7, czyli „Młody, zdolny”, w trakcie nauki. Skory do poznawania i pomagania. Przyszły gospodarz? Miejmy nadzieję. Stylowy nie od święta. Eleganckie buty zastępuje trekami wyłącznie w czasie górskich wędrówek. Rzadko pokazuje się w t-shircie, więc przekornie tak go pokażemy 😉