preloder

Marina

Żabi Kruk 9, Gdańsk
4

na Żabim Kruku. Dwa prywatne i samowystarczalne studia, które z łatwością można przysposobić w jedno przytulne mieszkanie. Każdy znajdzie coś miłego dla siebie. Kiedy potrzebujesz więcej przestrzeni, to wybierz Studio L. Jak lubisz usiąść w fotelu z kawą i po prostu obserwować wodę, to zdecydowanie wybierz Studio L. A jeśli wystarczy Ci duży wygodny fotel, w którym chcesz odpłynąć z dobrą książką, w ciszy i spokoju wybierz Studio smart. Pomimo tego, że jest tu cicho i spokojnie, to do serca miasta wcale nie jest daleko. Kilkuminutowy spacer przenosi nas na Długi Targ i pod Neptuna. W trakcie sezonu letniego bliskość rzeki zachęca do skorzystania z uroków podróży tramwajem wodnym, który ma początek trasy na nabrzeżu widocznym z okna. Obok zaś jest baza kajakowa. Żabi Kruk 9 zlokalizowany jest tylko 500 metrów do Dworca Gdańsk Śródmieście, skąd odjeżdżają pociągi SKM do Sopotu i Gdyni. Chwilę wcześniej są przystanki autobusowe (o nazwie “Toruńska” ), na których zatrzymują się autobusy linii 210, łączącej Centrum bezpośrednio z lotniskiem.
Jest to miejsce idealne tak dla zakupoholika (pod ręką Galeria Forum), jak i dla muzealnika, który miast handlowej galerii wybiera galerię sztuki (Muzeum Narodowe z Sądem Ostateczny Hansa Memlinga jest na wyciągnięcie ręki).

  • Informacje dodatkowe

    Istnieje możliwość skorzystania z parkingu na dziedzińcu bloku, konieczna jest jednak rezerwacja. Na tę chwilę dysponujemy 1 miejscem.

Opinie Gości